Program 2018

Førsteutkast av programmet.
Hvis det er innsigelser med tanke på kollisjoner ol. sendes dette på epost til Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den.
Korps - 1. Divisjon janitsjar - Kultursalen - Søndag søndag 18.11.18
13:20

Pause 

13:40

Midtun Skoles Musikkorps  1. Divisjon janitsjar

Dirigent: Christian Breistein
14:10

Skjold skoles musikkorps   1. Divisjon janitsjar

Dirigent: Merete Underhaug
14:40

Os skulekorps   1. Divisjon janitsjar

Dirigent: Marius Fevang Thorstensen
Korps - 2. Divisjon janitsjar - Kultursalen - Søndag søndag 18.11.18
15:10

Pause 

15:30

Åsane Janitsjar  2. Divisjon janitsjar

Dirigent: Viggo Vea
15:50

Vestawind (Musikklaget Fjellklang og Olsvik skolekorps  2. Divisjon janitsjar

Dirigent: Arne Henning Markhus
Korps - 3. Divisjon janitsjar - Kultursalen - Søndag søndag 18.11.18
12:40

Haukeland Kronstad skolekorps  3. Divisjon janitsjar

Dirigent: Endre Lintner Jørgensen
13:00

Bønes Skolekorps  3. Divisjon janitsjar

Dirigent: Øivind Stømer
Korps - 3. Divisjon brass - Kultursalen - Lørdag lørdag 17.11.18
11:50

Hellen skoles musikkorps  3. Divisjon brass

Dirigent: Fredrick Schjeldrup
12:10

Træet skulemusikkorps  3. Divisjon brass

Dirigent: Roar Minde Fagerli
12:30

Pause 

12:50

Paradis skolekorps  3. Divisjon brass

Dirigent: Gry Viola Impelluso
13:10

Kaland Skolemusikkorps  3. Divisjon brass

Dirigent: Silje Haukeland
13:30

Haukås Skolemusikk   3. Divisjon brass

Dirigent: Yngve Starheim Ytrehus
Korps - Generasjonskorps - Kultursalen - Lørdag lørdag 17.11.18
13:50

Pause 

14:20

Li og Flaktveit skolekorps  Generasjonskorps

Dirigent: Svein Olav Sandvik
14:40

Tveiterås Skolekorps  Generasjonskorps

Dirigent: Frank I. Iversen
15:00

KDV Skulekorps  Generasjonskorps

Dirigent: Helene Reigstad
Korps - Junior brass - Kultursalen - Lørdag lørdag 17.11.18
10:00

Træet skulemusikkorps  Junior brass

Dirigent: Elise Minde Fagerli
10:20

Kaland skolemusikkorps  Junior brass

Dirigent: Silje Haukeland
10:40

Askøy Skolebrass  Junior brass

Dirigent: Øyvind Raknes Nikolaisen
11:00

Askøy Skolebrass  Junior brass

Dirigent: Sondre Ø. Undertun
Korps - Junior janitsjar - Kultursalen - Søndag søndag 18.11.18
10:45

Midtun skoles musikkorps  Junior janitsjar

Dirigent: Haldis Bårdsen
11:05

Åsane janitsjar Junior  Junior janitsjar

Dirigent: Viggo Vea
11:25

Os skulekorps Juniorkorps  Junior janitsjar

Dirigent: Berit Hella Lindberg
11:45

Skjold skoles musikkorps  Junior janitsjar

Dirigent: Lisbeth Sommerstad Vee
12:05

Haukeland/kronstad juniorkorps  Junior janitsjar

Dirigent: Roger Andreas Holme
Solist - Klasse 1 - Fanafjell - Søndag søndag 18.11.18
11:00

Ingvild Berge-Haveland  Pianist: Kato Flem

Skjold skoles musikkorps


Instrument: Kornett

11:06

Ingeborg Ruth Rykkje  Pianist: Espen Vassnes

KDV Skulekorps


Instrument: Kornett

11:12

Michelle Golten 

Kaland Skolemusikkorps


Instrument: Althorn

11:18

Erik Haugland  Pianist: Guro Rotevatn Buder

Midtun Skoles Musikkorps


Instrument: Xylofon

11:24

Rakel Holter  Pianist: Markus Holter

Li og Flaktveit


Instrument: kornett

11:30

Øystein Sletbakk 

Kaland Skolemusikkorps


Instrument: Althorn

11:36

Rebekka Kvamsø Evanger  Pianist: Kato Flem

Kaland skoles musikkorps


Instrument: Kornett

11:42

Katja Boyesen  Pianist: Espen Vassnes

KDV Skulekorps


Instrument: Kornett

11:48

Ingvild Christiansen 

Midtun skoles musikkorps


Instrument: Fløyte

11:54

Andreas Bergmann   Pianist: Haldis Bårdsen

Midtun Skoles Musikkorps


Instrument: Bariton

12:00

Karla Halkjelsvik Espevoll  Pianist: Kato Flem

Kaland Skolemusikkorps


Instrument: Kornett

12:06

Håvard Breistein  Pianist: Ellena Hale

Midtun Skoles musikkorps


Instrument: Valthorn

12:12

Ingeborg Alme-Siglen  Pianist: Guro Rotevatn Buder

Midtun Skoles Musikkorps


Instrument: Trombone

12:18

Danning Jia 

Bergen kulturskole


Instrument: Tverrfløyte

Solist - Klasse 2 - Fanafjell - Lørdag lørdag 17.11.18
10:30

Herman Buder   Pianist: Guro Rotevatn Buder

Midtun Skoles Musikkorps


Instrument: Saksofon

10:37

Elize Alexandra Vågen  Pianist: Espen Vassnes

KDV Skulekorps


Instrument: Trombone

10:44

Ingeborg Marie Skår 

KDV Skulekorps


Instrument: Horn

10:51

Juliane Buder   Pianist: Guro Rotevatn Buder

Midtun Skoles Musikkorps


Instrument: Kornett

10:58

Oda Mjelde Grønstøl  Pianist: Guro Rotevatn Buder

Midttun skoles musikkorps


Instrument: Klarinett

11:05

Torkel Husom  Pianist: Merete Underhaug

Skjold skoles musikkorps


Instrument: Klarinett

11:12

Pause 

11:42

Alice Hansen-Garvik  Pianist: Kato Flem

Kaland Skolemusikkorps


Instrument: Kornett

11:49

Trym Stokkenes Heldal 

Åsane Janitsjar


Instrument: Saksofon

11:56

Magnus Eichner Dagestad  Pianist: Selma Stenvoll Jacobsen

Haukeland Kronstad Skolekorps


Instrument: Trompet

12:03

Frida Berge-Haveland  Pianist: Ellena Hale

Skjold Skoles musikkorps


Instrument: Obo

12:10

Oliver Berge Brekke  Pianist: Kato Flem

Li og Flaktveit skolekorps


Instrument: Euphonium

12:17

Lisa Vabø Evjen  Pianist: Ellena Hale

Skjold skoles musikkorps


Instrument: Valthorn

12:24

Kristine Namtvedt Nordstrøm  Pianist: Ellena Hale

Skjold skoles musikkorps


Instrument: Klarinett

12:31

Ragnhild S. Kristensen  Pianist: Ellena Hale

Skjold Skoles Musikkorps


Instrument: Alt saksofon

12:38

Pause 

13:08

Sigurd Berge Fjørtoft   Pianist: Ellena Hale

Skjold skoles musikkorps


Instrument: Euphonium

13:15

Melinda Jude 

Bergen kulturskole


Instrument: Tverrfløyte

13:22

Eline Røsseland Hop 

Os Skulekorps


Instrument: Valthorn

13:29

Odilia Anna Klanderud  Pianist: Oddbjørn Klanderud

Skjold Skoles Musikkorps


Instrument: Tverrfløyte

13:36

Helene Christiansen  Pianist: Guro Rotevatn Buder

Midtun skoles musikkorps


Instrument: Kornett

Solist - Klasse 3 - Småsalen - Lørdag lørdag 17.11.18
10:00

Haben Desbele Gulbet 

Askøy Skolebrass


Instrument: Marimba

10:10

Åse Johanne Hjønnevåg Saggau-Holm  Pianist: Eirin Soelberg

Midtun Skoles Musikkorps


Instrument: Saxofon

10:20

Adrian Eide Breistein  Pianist: Kato Flem

Hellen Skoles Musikkorps


Instrument: Trombone

10:30

Tora Holter  Pianist: Eirin Soelberg

Li og Flaktveit


Instrument: kornett

10:40

Leah Brudeseth Furu  Pianist: Ellena Hale

Skjold skoles musikkorps / Bergen kulturskole


Instrument: Valthorn

10:50

Anna Emilie Rivenes Vik  Pianist: Kato Flem

KDV Skulekorps


Instrument: Kornett

11:00

Ingrid Elise Mørk Frotvedt  Pianist: Kato Flem

Kaland Skolemusikkorps


Instrument: Kornett

11:10

Aksel berg riser  Pianist: Eirin Soelberg

Ytrebygda


Instrument: Trombone

11:20

Frederik Farsund Engelsen  Pianist: Tor Erik Seime Pettersen

Bergen kulturskole


Instrument: Trompet

Solist - Klasse 4 - Småsalen - Lørdag lørdag 17.11.18
11:30

Pause 

12:20

Nora Møgster  Pianist: Kato Flem

KDV Skulekorps


Instrument: Horn

12:30

Vilde Langeland  Pianist: Tor Erik Seime Pettersen

Samnanger skulemusikklag


Instrument: Saxofon

12:40

Tor Gabriel Hjønnevåg Saggau-Holm  Pianist: Eirin Soelberg

Midtun Skoles Musikkorps


Instrument: Saxofon

12:50

Alexander Haakon Bjørkhaug  Pianist: Tor Erik Seime Pettersen

Vestawind


Instrument: Trompet

13:00

Yngve Abelvik  Pianist: Tor Erik Seime Pettersen

Midtun Skoles Musikkorps


Instrument: Horn

13:10

Benjamin Teigland Solvang  Pianist: Tor Erik Seime Pettersen

Skjold Skoles Musikkorps


Instrument: Saxofon

13:20

Andrea Ur Kleppe  Pianist: Ellena Hale

Skjold skoles musikkorps


Instrument: Altsax

Solist - Klasse 5 - Småsalen - Lørdag lørdag 17.11.18
13:30

Pause 

13:50

Liv Kaarslev Iversen 

Midtun skoles musikkorps


Instrument: Klassisk slagverk

13:58

Dimitry Vodyanov 

Skjold Skoles Musikkorps


Instrument: Fløyte

14:06

Julia Constance Wiger-Nordås  Pianist: Irina Blankova

Midtun skoles musikkorps


Instrument: Fløyte

Ensemble - Klasse 2 - Småsalen - Søndag søndag 18.11.18
10:00

Blåst 

Skjold skoles musikkorps

Deltakere:
Synne Sommerset Frost
Beate Kristine Sandaker Blom

10:10

KDV Ensemble 2 

KDV Skulekorps

Deltakere:
Ingeborg Ruth
Johannes
Katja
Kondrad Emil
Elize Alexandra
Henrik

Ensemble - Klasse 3 - Småsalen - Lørdag lørdag 17.11.18
15:02

Pause 

15:22

De tre musikanter 

Åsane Janitsjar

Deltakere:
Rakel Kjeseth
Trym Heldal
Nora Malick

15:29

Ulsmåg kvartetten 

Midtun skoles musikkorps

Deltakere:
Solveig Kallevåg
Juliane Buder
Helene Christiansen
Bendik Liam Haukeland

15:36

Skjold Klarinett Trio 

Skjold Skoles Musikkorps

Deltakere:
Cecilie Aabakken
Synva Madsen
Kristine Namtvedt

15:43

Fløyteklubben junior 

Kulturskolen i Bergen

Deltakere:
Anouk Bussat
Synne Frost
Helene Sedal Vangen
Dannig Jia

Ensemble - Klasse 4 - Småsalen - Lørdag lørdag 17.11.18
14:14

Pause 

14:34

KDV ensemble 1 

KDV Skulekorps

Deltakere:
Nora
Ingeborg Marie
Anna Emilie
Hans Olav
Andrea Sofie
Hedda

14:41

Skjold & Midtun Sax Trio 

Skjold&Midtun Sax Trio

Deltakere:
Andrea Ur Kleppe
Pernille Kvamsø
Tor Gabriel Saggau-Holm

14:48

Midtun Trombones 

Midtun Skoles Musikkorps

Deltakere:
Marthe Haugland
Helle Vik-Johnsen

14:55

BPG Saxkvartett 

BPG

Deltakere:
Vilde Langeland
Ingrid Varpe
Andreas W. Krohn
Benjamin Teigland Solvang
Runa Underhaug